Můj příběh

Můj život ve zdraví mě přivedl na cestu “aromaterapeutky a homeopatky”.

Od té doby jako šamanky, bylinkářky a kořenářky provázím klienty po jejich cestě ke zdraví.

Miluji svůj pocit zdraví.

Jmenuji se Štěpánka Zeithamlová.

Jsem profesionální aromaterapeutka a registrovaná homeopatka.

V současnosti jsem bez většiny chronických onemocnění, kterými jsem trpěla, anebo se mi je daří postupně mírnit. Chřipkové epidemie se mně vyhýbají na sto honů. Jsem plná energie, a pokud ne tak vím, jak si rychle anebo dlouhodobě ji doplnit. Pokud se cítím skleslá, tak stačí pár kapek voňavé přírodní esence a hned je po smutku nebo si moje unavené svaly odpočinou a tělo se uvolní.

Mohu si v klidu žít bez strachu nebo obavy z onemocnění. Vychutnávám si okamžiky při mém oblíbeném taiji, při slézání hor, při lyžování, při plavání nebo při pití mého oblíbeného čaje s knížkou v ruce.

Jednoduše si vychutnávám pocit zdraví, že stačí pouze poslouchat své tělo a krůček po krůčku zpracovávat chronické nemoci, které souvisí hlavně s naší minulostí a s našimi vzorci chování. Pomocí voňavého přírodního království si zajistit prevenci před onemocněním a hlavně posilnit a harmonizovat organismus v celé jeho šíři a to v oblasti fyzické, psychické i emocionální.

Nesmírně mě motivuje posouvání svých hranic k větší svobodě, otevřenosti a nezávislosti na nemocech.

 

Ale vždycky to tak nebylo…

 

Ještě před 10 lety jsem brala každý den spoustu léků, byla jsem neustále nemocná, postel se stávala čím dál vice můj nejbližší kamarád. Přes kašlání a dušnost při neustálých bronchitidách, pravidelně se opakujících zápalech plic až po neustálé angíny a virózy.

 

Každý čtvrt roku návštěva očního lékaře a poslouchat, není to dobré a musíte si kapat kapky do očí již do konce života, zlepšit se to nedá, ale aspoň to zhoršování zastavíme.

Jíst jsem mohla jen některé potraviny, jinak mi bylo neustále těžko a připadala jsem si jako balón, který každou chvíli vzlétne, od obrovské plynatosti. Vše ve mně křičelo pomoc, protože opět jsem obdržela další léky v podobě enzymů na každodenní používání se slovy: “Co byste chtěla. Buďte ráda, že nemáte nic horšího. Vždyť to budete brát jen do konce života.”

Pod vším tím jsem se propadala do melancholie a beznaděje. Zaplavoval mě smutek a začalo u mně převládat negativní naladění.

Marnost, marnost a zase marnost, která se stala součástí mého každodenního života. Propadala jsem hloub a hloub. Chronická onemocnění se zhoršovala, brala jsem čím dál vice chemických preparátů, navštěvovala jsem preventivně neustále vice a více lékařů. Začala jsem ztrácet chuť do života, propadala jsem častěji a častěji depce a začala jsem být apatická.

Poslední kapkou byla nabídka antidepresiv.

Ta představa mě naprosto vyděsila, ale zároveň vyburcovala k něčemu. V tom okamžiku jsem vlastně ani nevěděla k čemu, ale rozhodla jsem se, že to takto dál již nejde a že to chci jinak.

A najednou BUM a spadly mi klapky z očí. A to byl ten velmi důležitý zlom.

 

Musela jsem si přiznat nelichotivou pravdu, kterou jsem do současnosti nechtěla vidět.

MÁŠ OBROVSKÉ MNOŽSTVÍ CHRONICKÝCH ONEMOCNĚNÍ. Od dýchacích problémů, přes oční, trávicí až po únavový syndrom a výrazně oslabenou imunitu. A co ještě dalšího o čem zatím nevíš? Následovalo pročítání článků, knížek, seznamování se s různými přístupy a postupy odstranění chronických nemocí.

 

 

A JAK NA PREVENCI?

Stanovila jsem si základní body, a to že nechci chemické preparáty, že chci přírodní cestu a nechci již nic užívat do konce života.

Následovala cesta hledání a zkoušení. Vrátily se mi vzpomínky na dětství, kdy jsme používali doma bylinky na vše. Zlepšení se dostavovalo, ale neustále se projevy chronických nemocí vracely a přetrvávala snížená imunita.

 

 

Až jsem se dostala k HOMEOPATII AROMATERAPII.

Najednou jsem na sobě pocítila, že homeopatie je metoda, která jde dostatečně do hloubky a zasahuje jak fyzické symptomy, tak psychické a emocionální. Zároveň dokáže odstranit příčinu nemoci a nemoc se již nevrací.

Jak jsem k  omu dospěla. Prostě jsem začala studovat homeopatii a zároveň se léčit u kvalifikovaného homeopata. Takže to o čem jsem se učila, jsem zároveň prožívala na vlastní kůži.

 

Není lepší škola než vlastní zkušenost.

A dostavovali se výsledky, vymizel pocit marnosti, opět jsem ožila, začala jsem mít zájem o okolí a o svůj život. Něco jako bych se probouzela ze špatného snu. Zlepšila se mi imunita, vrátila se mi vitalita a moje živost. Vymizeli mi zápaly plic, bronchitidy, trávicí problémy a tak jsem pokračovala v léčbě.

A aromaterapie, no prostě svět vůní mně naprosto učaroval. Vždyť I ve středověku epidemie moru a cholery přežili hlavně lidé pracující s přírodními vůněmi. Je nádherné zjištění, jak voňavě mohu ovlivnit zdraví.

Postupně jsem pozorovala výrazné změny na zdraví u sebe, tak jsem si uvědomila, proč se nepodělit s lidmi, kteří mají obdobné problémy.

Rozhodla jsem se, že můj tvůrčí přístup k pocitu zdraví bude mým věrným společníkem, pomocníkem a kamarádem na každodenní cestě mého života a že si budu užívat každý okamžik této cesty.

 

Stejně tak i vy, které trápí chronické nemoci, únava, vyčerpání, depky, marnost, apatie, smutky, strachy, pláčtivost, vzteky a další projevy, které nechcete do svého života. Můžete se vydat na tuto objevnou cestu. Odpusťte si tu strastiplnou cestu hledání, zjišťování, pokusů a omylů. A využijte, že jsem ji za vás prošla.

O tom, jak jsem prožívala a postupovala na své cestě se více dočtete v ebooku zdarma   

Dýchejte z plných plic

 

Již osmým rokem provádím lidi po této cestě za získáním svého pocitu zdraví a zbavení se chronických nemocí a jejich projevů a to jak po fyzické stránce, tak po psychické i emocionální a zároveň lidi nechám ochutnat voňavý svět éterických olejů.