Co je pro vás připraveno

Projdeme fyzické, psychické i emoční problémy, ke kterým konkrétně pro vás sestavím komplexní homeopatickou léčbu až k odstranění příčiny, která zavinila vznik nemoci.

Postklasická Homeopatie

Na základě celostního přístupu k člověku podporujeme proces léčení u fyzických, psychických i emočních problémů až k odstranění příčiny.

Aromaterapie

Pomocí nádherného voňavého světa ovlivníme zdraví, a to jak při samotné harmonizaci organismu, tak i v oblasti prevence.

Kurzy a semináře

Na kurzech i seminářích hlavní snaha je o co nevětší propojení mezi teoretickou oblastí s konkrétními praktickými ukázkami.

NADECHNĚTE SE Z PLNÝCH PLIC

ZÍSKEJTE NÁVOD, jak odstranit nemoci:

  • věčně ucpaný nos
  • bronchitidu
  • dýchací problémy
  • nízkou imunitu a únavu

Stáhněte si ebook jako BONUS

Reference

Pokud máte řadu starostí a trablů v životě, díky kterým se potýkáte s brutálním kašlem a nudlemi, Štěpánka je přesně ten člověk, který vám s tím určitě může pomoci. A to definitivně. Dlouhodobě se totiž zabývá homeopatií i aromaterapií a navíc s tím má i hlubokou osobní zkušenost. Její eBook vám nastíní nejen její životní cestu, ale i to, co jí při léčbě nejvíce pomohlo a jak ona může naopak pomoci vám. A mně osobně její eBook odkryl celoživotní záhadu, proč mne tak přitahují vůně citrusů.
Věra Tůmováwww.veratumova.cz
Ebook jsem přečetla a hned jsem začala hledat kde mám doma jaké "voničky" pro zlepšení domova i kondice. A přesto že jsem o aromaterapii už něco slyšela i četla až teď mne to inspirovalo ke skutečnému použití. Dnes si půjdu koupit olejíčky podle návodu a těším se, nejen jak si s nimi vyhraju, ale i na dobrý pocit a zlepšení kondice 🙂
Milena Moudrá